GTM-5WGLCMT

Bağcılar

slayt-1
slayt cep

Bağcılar Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Bağcılar ve tüm mahallelerinde böcek, haşere ve kemirgen ilaçlama konusunda modern ve teknolojik ilaçlama ekibimizle ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 den bize ulaşıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Bağcılar Ev İlaçlama

Bağcılar ilçesinde, çeşitli böcek ve haşere problemleri karşımıza çıkmakta ve günlük hayatı etkilemektedir. Bağcılar da böcek ilaçlama alanında uzman desteğe en çok gereksinim duyulan çeşitler; hamam böceği, karafatma, fare ve tahtakurusu olarak özetlenebilir. Özellikle altyapının yetersiz kaldığı semtlerde ve yapıların birbirine yakın olduğu bölgelerde böcek ilaçlama hizmeti ihtiyacı bulunmaktadır.

Bağcılar Böcek ve Haşere ilaçlama

Hamam böceklerinden kurtulmak için çeşitli yöntemler denense de uzman bir yardım alınması problemin tekrar edilmesinin önüne geçecektir. Evlerin çoğunlukla banyo ve mutfak gibi nemli bölgelerinde görülen hamam böceğinin Alman ve Amerikan hamam böceği olacak şekilde iki türü bulunmaktadır. Temmuz ve Ağustos aylarının sıcak geçmesiyle birlikte Bağcılar’ da bu haşere türlerinin görülme sıklığı artmakta ve etkin bir ilaçlama servisi gereksinimi doğurmaktadır.

Bağlar, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Fatih, Sancaktepe, Yavuz Selim ve Mahmutbey bölgelerinde de karşımıza çıkan hamam böceği probleminin yanında kalorifer böceği, tahtakurusu ve özellikle altyapının yetersiz kaldığı bölgelerde de fare görülmektedir. Doğru bir ilaçlama hizmeti alınmadığı takdirde bu böcek ve haşereler ev ve iş yerlerinde dönem dönem çıkarak hem maddi aynı zamanda sıhhat bakımından tehdit oluşturmaktadır. Fare ilaçlaması için en sağlıklı tercihin yapılması, fare ile mücadele yöntemleri arasından farenin tür ve özelliklerine göre seçim yapılmasına bağlıdır.

Bağcılar İş Yeri İlaçlama

Bağcılar da bulunmakta olan hamam böceği ve fare problemi için, iş yeri ilaçlama konusunda uzmanlaşmış bir ekibin haşere ve böcek kontrol teknikleri ile profesyonel desteği gerekmektedir. Bağcılar ilçesi sınırlarında bulunan ev ve iş yerlerindeki fare, hamam böceği, tesbih böceği, karınca gibi her çeşit böcek ve haşerelerden kurtulmak için Bayer Koruma Programı üyesi olan Burak mühendislik tecrübeli kadrosundan hizmet alabilirsiniz. Bayer’in oluşturmuş olduğu yüksek kalite standartlarını içeren kriterlere göre seçilmeye hak kazanmış olan Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama servisi ilaçlama ücretleri, bütün İstanbul için aynıdır. Kurumsal ve bireysel ilaçlama ihtiyacınız için hemen Burak böcek ilaçlama ile irtibata geçin.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Bağcılar Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Bağcılar Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Bağcılar Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37