GTM-5WGLCMT
slayt-1
slayt cep

Beyoğlu Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ve ilaçlama firması olarak Beyoğlu ve tüm semtlerinde böcek ve haşere ilaçlama alanında garantili ilaçlama uygulamalarımızla ve cazip fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 nolu telefonumuzu arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Kabataş, Karaköy gibi yerlerde büyük hanlar bulunurken, Tarlabaşı, Tepebaşı, Cihangir, Çukurcuma gibi yerlerde eski evler yoğunluktadır ve bulunulan yere göre karşımıza çıkan böcek ve kemirgen türleri de değişiklik göstermektedir. Böcek İlaçlama Servisi Fındıklı’dan başlayarak Cihangir, İstiklal Caddesi, Galatasaray, Asmalımescit ve Galata’ya kadar devam eden bölge, ev ve iş yerleri açısından kalabalık bir bölgedir. Bu alanların turistik açıdan da cazibe merkezi olması, özellikle iş yerlerinin hijyen konusuna gösterdiği hassasiyeti artırmaktadır.

Kuledibi, Şişhane, İstiklal Caddesi, Tepebaşı, Kemerhatun, Gümüşsuyu, Kulaksız gibi Beyoğlu’nun her semtinde karşımıza çıkabilen ve verdikleri maddi zararların yanında sağlık açısından da büyük tehdit oluşturan bu hayvanlara karşı, çeşitli fare ile mücadele yöntemleri denense de ilaçlama hizmeti almak daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Böcek ve Kemirgenlerin Yarattığı Tehlikelere Kesin Çözüm Beyoğlu’ nda sıkça görülen hamam böceklerine karşı etkin ilaçlama gerekir. Dolaştıkları yerlerdeki mikropları taşıyan hamam böcekleri, özellikle hizmet sektöründe faaliyet gösteren alanlarda sıkça karşımıza çıkmaktadır ve ortadan kaldırılmaları için ise haşere ilaçlaması gerektirmektedir. Maddi hasarlara ve bulaşıcı hastalıklara sebep olan farelere karşı ise etkili ve sürekli bir kontrol mekanizması gerekmektedir. Çeşitli fare ile mücadele yöntemleri denemiş olabilirsiniz. Ancak bilhassa farelerin özelliklerinin ve davranış biçimlerinin belirlenmesi gerekmektedir. Bu sebeple Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması fare ilaçlama hizmetleri size uzun süreli koruma sağlayacaktır. 

Hamam böceği, kalorifer böceği gibi türlerin sıklıkla rastlandığı bu bölgelerde etkili bir böcek ilaçlama hizmeti almak şarttır. Böceklere karşı alınacak çeşitli önlemler bulunsa da ilaçlama servisleri ile hızlı ve kesin çözümler sağlamak çok daha akıllıca bir çözümdür. Beyoğlu’nda en çok karşılaşılan böcek türlerinden biri de pirelerdir. Kedi ve köpekleriyle meşhur Beyoğlu’nda Sururi, Azapkapı, Şahkulu, Yenişehir, Şehitmuhtar, Tomtom, Sütlüce, Yahya Kâhya, Ayaspaşa, Çıksalın gibi semtlerde hamam böceği, kalorifer böceği gibi türlerin yanında, pirelerin bu kadar çok olmasının sebebi evcil hayvanların fazlalığıdır. Kemirgen İlaçlama Servisi Eski evler, iş yerleri ve sokaklardaki yemek artıkları fareler için bir yaşam alanı oluşturmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Beyoğlu Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Beyoğlu Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Beyoğlu Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37