Hastane İlaçlama

Hastaneler, insan yaşamının devamlılığı açısından odak noktası haline gelen en önemli ortamlardan biridir. Sağlıkla alakalı tüm sorunlarınızın çözümü için başvurduğunuz hastanede, sizin tedavinize uygun bir ortamın sağlanması gerekmektedir.

Hastanelerde yalnızca sıhhat sorunu yaşayan insanlar yoktur. Diğer yandan haşere türleri de hastane ortamlarında bulunmaktadır. Bu gibi çevrelere girme ile ilgili haşereler oldukça başarılıdır ve kendilerine en uygun buldukları yere hemen yerleşirler. Hastanelerin devamlı havalandırılması ve kapılarının her an açılıp kapanması gibi durumlar buraya haşere girişinin çok daha basit bir hale gelmesini sağlar. Hastanelerde en çok insanlara hasar veren kemirgen farelere yada böceklere rastlanmaktadır. Bu davetsiz misafirler genellikle yemekhanelerde ortaya çıkar. Gıda ihtiyacını karşılamak için bölgeye gelmekte olan haşereler buraya yerleşir. Zaman içinde buraya yerleşen haşereler üremeye başlar ve çok kısa bir sürede her alanı istila ederler. İlk olarak unutulmaması gereken bir konu var. Hastane ortamında devamlı sağlığı iyileştirme faaliyetleri devam ettirmelidir. Bu demek oluyor ki, ilaçlama esnasında hastane ortamının içerisini boşaltmak olanaklı değildir. Bu durumu göz önünde bulundurduğumuz için hastane ilaçlama çalışmalarımızı kokusuz özelliği taşıyan sıvı ilaçlamalar ile yapmaktayız.

Sıvı ve kokusuz olan ilaçların kullanıldığı ortamların terk edilmesine gerek kalmayacaktır. Aynı zamanda hastane ilaçlama çalışmasında tercih ettiğimiz ilaçların hiçbir şekilde sağlığınız için bir yan etkisi bulunmamaktadır. Haşereleri uzaklaştırma konusunda başarılı olan firmamızı hemen arayabilirsiniz.