GTM-5WGLCMT
slayt-1
slayt cep

Eyüp Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Eyüp ve tüm semtlerinde böcek ve haşere ilaçlama konusunda modern ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 nolu telefonumuzu arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Eyüp İlaçlama Firması

 Eyüp Ev İlaçlama Eyüp ilçesinde bulunan konutlarda zaman zaman hamam böceği, tahtakurusu, bit, pire, kene, karınca gibi böceklere ve fare gibi kemirgenlere rastlanmaktadır. Bu böcek ve kemirgenler evlerde hijyen problemini de beraberinde getirip eşyaları kirletmek ve kemirmek suretiyle maddi zararlara yol açar. Hane sakinleri çeşitli bireysel böcek ilaçlama yöntemlerini deneseler de, bu tarz çabalar tam ve kesin bir sonuç sağlamaktan uzak kalırlar. Bu yüzden profesyonel ilaçlama hizmeti almak gerekir. Eyüp’ün Edirnekapı, Kemerburgaz, Otakçılar ve Rami semtlerinde evlere dadanan en can sıkıcı böceklerden biri hamam böcekleridir.

Klasik ilaçlama yöntemleriyle ev ve apartmanları bu böceklerden temizlemek oldukça zordur. Hamam böceklerinin Alman ve Amerikan hamam böceği olmak üzere iki türü bulunur ve her türün kendine özgü yaşam alışkanlıklarıyla beslenme biçimleri bulunur. Çevresel koşullara dayanıklı olmaları ve hızlıca üremeleri sebebiyle kısa sürede bulundukları mekanı istila edebilirler. Bu durumdan kaçınmak için evdeki böceğin türüne göre hamam böceği ilaçlama hizmeti alınmalıdır.

Eyüp Fare ve Kemirgen İlaçlama

Eyüp’teki iş yerlerinin ve evlerin en büyük problemlerinden biri de farelerdir. Edirnekapı, Otakçılar, Rami ve Kemerburgaz gibi tüm semtlerde ihtiyaç duyulan fare ilaçlama hizmeti, uzman bir yaklaşım gerektirmektedir. Lağım faresi, çatı faresi ve ev faresi gibi farklı türleri bulunan farenin hangi cinsinin giriş yaptığının bilinmesi gerekir. Sistematik bir fare ilaçlaması ve gözlem yaparak bu zararlı kemirgenlerden kurtulabilirsiniz. Bayer Koruma Programı kapsamında kalitesi uluslararası alanda tescillenmiş olan Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama servisi, Eyüp ilçesine de tüm İstanbul ilçeleriyle aynı fiyatla hizmet götürmektedir. Böcek, haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için hemen Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama ile irtibata geçebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Eyüp Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Eyüp Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Eyüp Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37