GTM-5WGLCMT

HAKKIMIZDA

Burak Böcek İlaçlama olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

Halk sağlığını en ön planda tutarak hizmet veren Burak İlaçlama (WHO) Dünya Sağlık Örgütü Teşkilatı’nın gelişmelerini takip eder ve uygular. Burak Böcek İlaçlama sektör de tüm belgeleri tam olan nadir firmalardandır . Burak Böcek İlaçlama servisleri, Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile hizmet vermektedir.

Ziraat mühendislerinden oluşan uzmanlarımız ve bünyemizde eğitimli, deneyimli böcek ilaçlama servisi elemanları ile 7/24 hizmetinizdeyiz. 

Misyonumuz

Çevrenin ve toplumun sağlığını koruyacak ilaçlama, haşere mücadelesi, ilaçlama sonrası temizlik- hijyen hizmetlerinin insan sağlığına uygun olarak yapılması yoluyla çevresel ve toplumsal fayda sağlamak ve fark yaratmaktır.

 

Vizyonumuz

Çevre ve toplum sağlığı alanında Türkiye’de en çok bilinen ve tercih edilen, hizmetleriyle sektörde örnek gösterilen bir kuruluş olarak, uzmanlık alanımızdaki teknolojileri yakından takip ederken “müşteri memnuniyeti” odaklı prensibimizi hizmetlerimize yansıtmaktır.

(0545) 765 38 37