GTM-5WGLCMT
slayt-1
slayt cep

Şişli Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Şişli ve tüm semtlerinde böcek ve haşere ilaçlama konusunda modern ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.  0545 765 38 37 nolu telefonumuzu arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Şişli İlaçlama Firması

Şişli de sokaklardan açık alanlarına kadar her yerde görülebilecek hamam böceği, kalorifer böceği gibi haşerelerin yanında pireler de önemli bir tehdit oluşturabilmektedir. Şişli Böcek İlaçlama Servisi Nişantaşı, Bomonti, Elmadağ, Kurtuluş, Pangaltı, Okmeydanı, Zincirlikuyu gibi İstanbul’un en yoğun semtleri Şişli bünyesindedir. Şişli’de yaşayan insanların kedi ve köpek sevgileri ise hem sokaklarda hem de evlerde pire sorununu da beraber getirir. Bu yüzden Şişli’de belli aralıklarla pire ilaçlama yaptırılması zorunludur.

Okmeydanı gibi iş merkezlerinin yoğun olduğu semtlerde ise daha çok hamam böceği ve kalorifer böceği istilaları ile savaşmak gerekir. Hijyenik ve sağlıklı bir çalışma ortamının sağlanması kadar, müşterilere kaliteli bir hizmet vermek en gözde semtlere sahip Şişli için son derece önemlidir. Alışverişin hayatının kalbi sayılabilecek Nişantaşı’ nda dolaşan karafatmalar semtin değerini ve kalitesini bozar.

Şişli de haşere ilaçlamasının yapılması ile ilçedeki huzurun standardı da korunmuş olunur. Haşere ve pirelere kesin çözüm Şişli haşere kontrol ve ilaçlama hizmetleri ile, Şişli’deki iş yerlerinde ve evlerde sağlıklı bir ortamın sağlanması mümkündür. Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması ilaçlama yapılacak alanda haşere kontrolü yaparak haşere türlerini tespit eder ve ona uygun ilaç ve ilaçlama yöntemleri ile haşereleri kesin bir şekilde yok eder.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Şişli Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Şişli Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Şişli Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37