Gemi İlaçlama

Ev, işyerleri, mağazalar, ofisler ve depolar gibi yerlerin haşere ilaçlaması yapıldığı gibi yat, tekne ve vapur gibi deniz araçlarının da ilaçlaması yapılmaktadır. Yeni yapılan yatların müşteriye teslim edilmeden evvel kesinlikle ilaçlatılması gerekir. Bu sayede meydana gelebilecek haşerelerin önüne geçilir.

Ahşap teknelerde tahta biti ve tahtakurusu gibi problemler ortaya çıkabileceği için ilaçlama yapılmasına dikkat edilmesi gerekir. Uzun yol gemileri yani yolculuk gemileri yatların tersine düzenli olarak ilaçlanmalıdır. Çünkü bu gemiler neredeyse bir mahalle büyüklüğündedir ve içerisinde binlerce insanı barındırır. Gemilerde bulunan insanlar, yiyecek ve içecekler, depo gibi alanların olması gemilerin ilaçlanma ihtiyacını arttırmaktadır. Deniz üzerinde giden bir taşıta nereden böcek gelir, diye düşündüğünüzde gemiye binen yolcuları unutmamanız gereklidir. Gıdaların üstünde, yolcuların çanta veya valizlerinde saklanan bu davetsiz misafirler gemiye taşınarak vapur içerisinde çok kolay bir biçim de üreyebilmektedir. Bu sebepten gemilerin seyahate çıkmadan önce kesinlikle profesyonel bir çalışma ile ilaçlanması gereklidir.

Vapur ve buna benzer deniz taşıtlarında yapılan ilaçlama işlemlerinin tamamı kokusuzdur. Diğer yandan yapılan ilaçlama işlemi sonrasında herhangi bir yerde iz oluşmaz. Yapılan ilaçlama kesinlikle yolcuları rahatsız etmez ve kalıcılığı uzun süre olur. Geminiz hangi limanda ise ekonomik, sağlığa uygun ve etkin çözüm bulan Burak Haşere İlaçlama işletmesi o adrese gelip ilaçlamanızı yapacaktır. Huzurlu ve sağlıklı bir deniz yolculuğu için ilaçlama yapmayı ihmal etmeyiniz.