GTM-5WGLCMT
slayt-1
slayt cep

Pendik Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Pendik ve tüm semtlerinde böcek ve haşere ilaçlama konusunda modern ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 nolu telefonumuzu arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Pendik Haşere İlaçlama

Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba gibi semtlerde sıklıkla görülen karınca, örümcek, pire, kene, kırkayak, tahtakurusu ve hamam böceği gibi türler hijyenik koşulları olumsuz etkilemektedir. Özellikle bahçeye sahip evlerde ortaya çıkan akrep, pire, kene, çıyan gibi haşereler ise hijyen yanında aynı zamanda da ciddi sağlık problemlerine zemin hazırlar. Herhangi bir sorun yaşamadan evvel ev ilaçlama hizmeti alarak evlerde güvenliğin ve temizliğin sağlanması, ileride yaşanabilecek sıkıntıların önüne geçmeye yardımcı olur.

Esenyalı, Şeyhli, Yayalar, Yenişehir gibi semtlerde bulunmakta olan evlere dadanan hamam böcekleri ise kaza çapında sorun oluşturur. Alman hamam böceği ve Amerikan hamam böceği olmak üzere iki değişik türü bulunmakta olan bu haşerelere karşı, kişisel hamam böceği ile mücadele teknikleri yetersiz kalmakta ve uzman bir yardım almak gerekmektedir.

Hamam böceği ilaçlama hizmeti verilmeden önce, çok boyutlu bir keşif çalışması yapılması ve böcekleri yapıya çeken koşulların ortadan kaldırılması devamlı bir çözüm sağlamaktadır. Pendik Fare İlaçlama Hem eşyaları kemirmeleri, hem de girip çıktıkları yerlerdeki mikropları yaşam alanlarımıza taşımaları nedeni ile, fare ile mücadele teknikleri oldukça başvurulan bir konudur. Fakat marketlerden alınan ilaçlı yemler genellikle kalıcı bir çözüm sağlamaktan uzaktır.

Çatı faresi, lağım faresi, ev faresi gibi birbirinden değişik türleri bulunmakta olan ve buna göre farklı alışkanlıklara sahip olan farelere karşı, etkin bir fare ilaçlaması yapılması şarttır. Hem ev ve apartmanlarda; hem de bakkal, fırın gibi çeşitli dükkanların temizlik koşullarını kritik şekilde etkileyen farelere karşı kalıcı çözümler bulmak için, uzman fare ilaçlama şirketlerinin ev ve iş yeri ilaçlama servislerinin yardımına başvurulmalıdır.  Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması ile irtibata geçin böcek, haşere ve fare problemlerinize çözüm bulun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Pendik Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Pendik Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Pendik Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37