GTM-5WGLCMT

Bağcılar

slayt-1
slayt cep

Bahçelievler Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Bahçelievler Yenibosna, Çoban Çeşme ve tüm semtlerinde böcek ve haşere ilaçlama konusunda modern ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 nolu telefonumuzu arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Bahçelievler Haşere  İlaçlama

Bahçelievler Haşere Kontrolü Haşere ile mücadelede pek çok yöntem bulunmaktadır. Bunun için gereken olan evvela bir keşif çalışmasıdır. Evinizi istila eden türleri ve onların barınabileceği yerlerin detaylı bir çalışma ile ortaya konup, sonrasında doğru mücadele türünün seçilmesi gerekmektedir. Bahçelievler’de özellikle okullarda bit riski görülebilmektedir. Bit ile mücadele yöntemi olarak çeşitli bireysel çabalarda bulunulsa da kiralayarak bir ilaçlama mecburidir. Bit istilası toplu yaşanılan yerlerde sıklıkla karşımıza çıkabilmektedir. Vücut ve saç bitleri olarak iki türü bulunan bu haşere, kişiden kişiye çok acele yayılım gösterdiği için geç kalmadan bit, ilaçlama ile kontrol altına alınmalıdır. Bahçelievler kazasından bulunan evlerde karşımıza çıkan bir öteki istenmeyen misafir ise karıncalardır.

Bahçelievler İş yeri İlaçlama

Gereken önlemler alınmadığında oldukça kısa bir süre içerisinde eviniz karınca istilasına uğrayabilir. Bireysel yöntemler çoğunlukla görünürde bulunan karıncalar için bir çözüm sağlarken, asıl problemin kaynağı olan koloni ve yuvalarına müdahale edemez. Karınca ilaçlama için alacağınız profesyonel bir destek, sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Bahçelievler Fare ve Böcek İlaçlama Bahçelievler semtinin bir öteki sorunu olan farelerin birçok türü bulunmaktadır. Lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi gibi hangi türün ağırlıklı olarak giriş yapmış olduğu tespit edildikten sonra giriş yolları belirlenerek ev ve apartmanlara uygun fare ilaçlama metotları uygulanır. Bahçelievler’de görülen hamam böceği, tesbih böceği, pire gibi diğer türler için de böcek ilaçlama servisine ihtiyaç duyulmaktadır. Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması  tescillenmiş yüksek kalite uygulamaları bütün İstanbul da olduğu gibi Bahçelievler’de de aynı fiyat ile hizmet vermektedir. Siz de Burak ilaçlama firması ile irtibata geçerek kemirgen ve haşerelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Bahçelievler Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Bahçelievler Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Bahçelievler Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37