GTM-5WGLCMT

Bağcılar

slayt-1
slayt cep

Ümraniye Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Ümraniye ve tüm semtlerinde böcek ve haşere ilaçlama konusunda modern ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 nolu telefonumuzu arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Ümraniye İlaçlama Firması

Aşağı Dudullu, Yukarı Dudullu, Merkez Köyler, Atakent, Esenşehir, Ihlamurkuyu gibi Ümraniye semtlerinde bulunan eski yapılarda yuvalanan haşere ve kemirgenler, kaza da böcek ilaçlamasını da zorunlu hale getirmiştir. Daha temiz ve sağlıklı bir Ümraniye için her semtin her mahallesine hizmet götüren böcek ilaçlama firmaları kazanın yaşam kalitesini de arttırmaktadır. Ümraniye’de haşere ve kemirgen sorunu Sadece eski evlerin değil; apartmanların çatılarında ve bahçe katlarında da görülen fareler, Ümraniye’de fare ilaçlamasını mecburi kılmaktadır. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Ümraniye de sayıları artan sadece insanlar değil; hamam böceği ve kalorifer böceği gibi haşere türleridir de aynı zamanda. Ümraniye’de yapılacak haşere ilaçlaması ile Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği gibi haşerelerle çatı sıçanı gibi kemirgenlerin hızlı bir biçim de yok edilmesi gerekmektedir.

Ümraniye böcek ilaçlama hizmeti

Haşere ve kemirgenler pis ortamlarda gezindiklerinden taşıdıkları mikroplarla insanlara hastalık bulaştırırlar. Neredeyse bulduğu her şeyi yiyen hamam böcekleri gezindikleri yerlere bıraktıkları yumurtalarıyla, hem hızlı bir şekilde ürer; aynı zamanda virüsleri bulundukları bütün mekana yayarlar. Fare ve sıçanlar da gerekli müdahale yapılmadığında hızlı bir şekilde üreyerek veba gibi ciddi hastalıkların insanlara ve öteki canlılarla bulaşmasına neden olurlar. Böcek ilaçlama servisinden yardım almak, evinizi ve iş yerinizi profesyonel bir şekilde ilaçlatmak sağlığınız için mecburidir. İş yerlerinin daha kaliteli ve güvenli bir biçim de hizmet vermeleri için ilaçlama şirketlerine başvurmaları gerekir.

Burak mühendislik ilaçlama işletmesi Ümraniye İlaçlama Hizmetleri Dünya standartlarına uygun bir şekilde kentsel ve kırsal alanlarda ilaçlama yapmakta olan Burak İlaçlama en kalıcı çözümle sağlığınızı tehdit etmeden haşere kontrolü yapar ve kemirgenlerden hamam böceklerine beraber yaşanması imkansız olan canlıları uzman olarak ortadan kaldırır. Ev ve iş yeri ilaçlamada en ekonomik böcek ilaçlama ücretlerini sizlere sunan Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firmasını tercih ederek haşere ve kemirgen sorununu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

HAKKIMIZDA

Ümraniye Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Ümraniye Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Ümraniye Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37