GTM-5WGLCMT

 

slayt-1
slayt cep

Bakırköy Böcek İlaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Bakırköy ve tüm mahallelerinde böcek ilaçlama ihtiyaçlarınız da, modern ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 numaralı telefonumuzu arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Bakırköy de Hamam böceği, fare ve karınca gibi haşere ve kemirgenler başta olacak şekilde, değişik böcek ve haşere türlerinin istilasına uğramadan evvel gerekli önlemler alınmalı, maddi ve sıhhat sorunlarının önüne geçilmelidir.

Bakırköy Fare İlaçlama

Binalarda, ev ve iş yerlerinde özellikle maddi zararlara yol açan fareler, zamanında ve doğru bir şekilde kontrol altına alınmalıdır. Fare ile mücadale yöntemleri çoğunlukla kalıcı bir çözüm sağlamamaktadır. Kemirgenler sınıfına giren ve gece yaşamakta olan fareler, oldukça hızlı üreyen hayvanlar olması nedeniyle düzenli olarak kontrol edilmelidir. Bakırköy’ün Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı gibi mahallelerinde görülmüş olduğu gibi, Şenlikköy, Yenimahalle, Zeytinlik mahallelerinde de fare gibi kemirgenlere rastlanabilmektedir. Farenin türü ve alışkanlıklarına göre belirlenecek olan fare ilaçlama hizmeti sayesinde, bu sorundan tamamen kurtulmak mümkündür.

Bakırköy Böcek İlaçlama

Bakırköy’de görülen böcek türleri arasında hamam böcekleri ağırlık oluşturmaktadırlar. Hamam böceği ile mücadele teknikleri oldukça araştırılan bir konudur fakat etkin bir koruma için uzman destek alınması gereklidir. Bakırköy İş Yeri İlaçlama Bakırköy’de çok miktarda ofis ve çeşitli iş yerleri bulunmaktadır. İş yerlerinde böcek ve kemirgenlere rastlanması, verilen hizmet kalitesine ve çalışma koşullarına olumsuz etkide bulunacağı için, oldukça dikkatli olunmalı ve zamanında önlem alınarak en ufak belirtide müdahale edilmelidir.

Ataköy Böcek İlaçlama

Bakırköy de arada sırada görülen fare, hamam böceği, tahta kurusu gibi kemirgen ve böcekler, etkin bir haşere ilaçlama ihtiyacı doğurmaktadır. Bir binada görülen türün bütün bu siteye yayılma ihtimali göz önünde tutularak, yalnızca hane bazında koruma değil, site ilaçlama hizmeti ile komple bir koruma sağlanmalıdır. Bütün İstanbul’a aynı ilaçlama fiyatları ile hizmet sunan Burak İlaçlamayı hemen arayın haşerelerden çabucak kurtulun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Bakırköy Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Bakırköy Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Bakırköy Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37