GTM-5WGLCMT

Bağcılar

slayt-1
slayt cep

Gaziosmanpaşa Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Gaziosmanpaşa ve tüm semtlerinde böcek ve haşere ilaçlama konusunda modern ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 nolu telefonumuzu arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Gaziosmanpaşa İlaçlama Firması

Kentsel dönüşümle beraber her geçen gün daha da modern yapılara kavuşsa da özellikle eski yapıların çoğunlukta olduğu bölgeler de ve üretim merkezlerinde haşere, böcek ve çeşitli kemirgenlere rastlamak olabilir.

Gaziosmanpaşa Haşere İlaçlama

Gaziosmanpaşa’nın Beşyüzevler, Küçükköy ve Taşlıtarla semtlerinde ortaya çıkan hamam böceği, tahtakurusu, pire, kene gibi böcekler insan sağlığını tehdit etmektedir. Haşereler fark edilmediği veya zamanında müdahale edilmediği zaman bir anda evinizi yada iş yerinizi istila edebilirler. Doğru adımlar atılmazsa mücadelesi oldukça zordur. Haşere ile mücadele yöntemi için ilk önce böceğin türü belirlenmelidir. Bunun için ise tecrübeli bir destek alınmalı ve ilaçlama hizmeti sunacak olan servisin mekanınızda detaylı bir inceleme yapması gereklidir. Böceklerin giriş noktaları ve yuvaları belirlendikten sonra en uygun böcek ilaçlama yöntemi belirlenir ve ilaçlamanın arkasından rasat aşamasına geçilir. Bu sayede haşerelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa da pek çok imalathane, atölye ve iş yeri bulunmaktadır. Atölyeler genellikle açık yapılar olduğu için hamam böceği gibi haşereler için açık hedef halindedir. Etrafta barınmaları ve içeriyi istila etmeleri kaçınılmazdır. Uygun iş yeri ilaçlama hizmeti alınması bu tip böceklerin iş yerlerinden temizlemesine yardımcı olarak civarda bulunmakta olan yerlere sıçramasını da engeller. Gaziosmanpaşa Fare İlaçlama Fareler oldukça sinsi kemirgenlerdir. Yuvalarını tespit etmek ve yakalamak zor olabilir. Gaziosmanpaşa’da yer alan ev ve iş yerlerinde çatı faresi, lağım faresi ve ev faresi hem hijyen bakımından sorun oluşturmakta hem de eşyalara zarar vermektedir.

Kişisel fare ilaçlama teknikleri denense de farelerin yaşam alanlarına giriş yerleri ve onları mekana çeken etkenler tespit edilip ortadan kaldırılmadığı müddetçe kalıcı çözümler bulmak zordur. Bunun için uzman fare ilaçlama hizmeti almak ve sürdürülebilir uygulamalarla yaklaşılması gerekmektedir. Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama servisi Gaziosmanpaşa ve İstanbul’un bütün ilçelerine cazip fiyatlarla hizmet sunmaktadır. 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Gaziosmanpaşa Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Gaziosmanpaşa Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Gaziosmanpaşa Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37