GTM-5WGLCMT

Bağcılar

slayt-1
slayt cep

Üsküdar Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Üsküdar ve tüm semtlerinde böcek ve haşere ilaçlama konusunda modern ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 nolu telefonumuzu arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Üsküdar İlaçlama Firması

Böcek ve Haşerelere Karşı Üsküdar Merkez, Beylerbeyi, Kuzguncuk, Altunizade, Çengelköy, Salacak gibi eski mahallelerinde bulunun ahşap evlerde hem evlerin eski olması, hem de ahşap yapısı nedeniyle böcek ve haşere sorunu görülür. Ahşap evlerde özellikle görülen tahta kurdu, ağaç kurdu gibi böcek ve haşereler Üsküdar’ın nostaljik havasında yaşayan ev sakinlerine huzursuzluk vermektedir.

Eşyalarınıza dahi zararı dokunabilecek bu tür böcek ve haşereleri zaman kaybetmeden bir uzman yardımı alıp uzaklaştırmanız gerekir. Nem Varsa Böcek Var Marmara Denizi’ne kıyısı bulunan Üsküdar, yoğun nem alan bir bölgedir ve bu sebeple nemli yerleri seven hamam böceği, örümcek gibi tüm evinizi sarma tehlikesi olan böcek ve haşere sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Tüm evinize ve apartmana yayılmadan, hem kendi ailenizin, hem de komşunuzun sağlığını koruma sorumluluğunuzu unutmayın. Bu soruna kalıcı çözüm üreten Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması uzman ekibi ile böcek ve haşere ilaçlama servisinden destek alabilirsiniz.

Doğa ile İç içe Üsküdar Üsküdar’ın Acıbadem, Küçük Çamlıca, Sultantepe, Küplüce ve Aziz Mahmut Hüdayi Mahalleleri gibi doğa ile iç içe bahçeli evlerinde şehir merkezi olmasına rağmen, mahalle sakinlerini rahatsız eden akrep, bit, pire ve kene gibi ciddi problem yaratan böcek ve haşereler görülebilir. Evinizde ya da bahçenizde rastladığınız akrep ve çıyan türleri için profesyonel bir ilaçlama hizmeti almanız ciddi sağlık sorunlarının önüne geçecektir.

Evcil Hayvanınız Soruna Dönüşmesin Üsküdar’da doğal alanların ve park, bahçelerin bolluğu evcil hayvan beslemeyi cazip hale getirir. Ancak evde beslediğiniz kedi ve ya köpeğiniz evinize bit, pire, kene taşıdığı zaman, ağzınızın tadı bozulabilir. Çok hızlı yayılan bit, pire kene gibi haşerelerin varlığını fark ettiğiniz anda doğru bir böcek ilaçlama servisi ile çalışmanız huzurunuzun kaçmasının önüne geçebilir. Burak ilaçlama firması bit ve pire türlerine karşı evinizi ilaçlatmanıza rağmen bıraktıkları yumurtalar yüzünden sorunun yeniden yaşanmasına uyguladığı kapsamlı çalışmalar sayesinde engeller. Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama servisi, yaşam alanlarınızın kalitesini korumanızda yardımcı olacaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Üsküdar Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Üsküdar Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Üsküdar Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37