GTM-5WGLCMT

Bağcılar

slayt-1
slayt cep

Esenler Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Esenler ve tüm mahallelerinde kemirgen böcek ve haşere ilaçlama konusunda garantili ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun fiyatlarımızla hizmet veriyoruz. 0545 765 38 37 nolu telefonumuzu arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Böcek ilaçlama uygulamaları yalnızca tek seferlik bir işlem değildir. Sorun bütünüyle çözülene kadar düzenli olarak ilaçlama yapılmalı ve devamında da periyodik bakımlara devam edilmelidir. Sistematik bir çalışma gerektiren böcek ilaçlama hizmeti için Esenler’de Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama servisinden yardım alabilir, eğitimli kadromuzun titiz çalışmaları ile kalıcı çözümlere imza atabilirsiniz.

Esenler Ev Haşere İlaçlama

Esenler kazasında görülen haşere türlerinin başında, hamam böceği, tahtakurusu, karafatma ve karınca gelmektedir. Kuytu ve nemli yerleri seven, üremesi hızlı olan hamam böcekleri sağlığı tehdit eden böcek türlerinin başında gelmektedir. Bireysel ilaçlama hizmetleri ile evlerde geçici çözümler bulunabilse de, yuva ve kolonileri dağıtmadan kesin bir sonuca ulaşılamaz.

Birlik, Çiftehavuzlar, Davutpaşa, Fevzi Çakmak, Kemer, Havaalanı gibi semtlerin yanında, Turgut Reis, Yavuz Selim, Mimar Sinan ve Namık Kemal gibi semtlerde de hamam böceği ile mücadele yöntemlerine gereksinim duyulmaktadır. Evlerde görülen haşere türleri ile mücadele için Burak ilaçlama servisiekiplerinin yapacağı keşif çalışması ve ardından evinizdeki temizliği korumak adına, hane halkının sağlığını koruyacak ilaçlama hizmeti ile böceklerden tamamen kurtulabilirsiniz. Esenler Fare İlaçlama Esenler ilçesindeki sıçan, lağım faresi, ev faresi gibi çeşitler, günlük yaşamda problem oluşturan ve kişi sağlığına olumsuz etkide bulunmakta olan kemirgenlerdir.

Fare ile mücadele yönteminin en başında etkin bir ilaçlama gelmektedir fakat ilaçlamaya geçmeden önce detaylı bir rasat ve değerlendirme gereklidir. Bu sebeple kişisel olarak uygulanmakta olan fare ilaçlama çalışmaları kafi bir çözüm sağlamamakta, bir süre sonra aynı kemirgen türüyle tekrar yüz yüze gelinmektedir. Bunun için ana kaynağın bulunup sorunu yaratan etmenlerin yok edilmesi gerekmektedir. Bayer Koruma Programı üyesi olan Burak ilaçlama, yüksek kalitede yüksek ve yenilikçi Bayer ürünlerini kullanır. Sıhhat Bakanlığı mevzuatına uygun olarak hizmet vermenin yanında, en güncel ilaçlama yöntemlerini kullanır. Esenler ilçesine, bütün İstanbul’ a olduğu gibi aynı fiyatla hizmet sağlamakta olan Burak ilaçlama ile irtibata geçin, haşere ve kemirgen problemlerinizden kurtulun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Esenler Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Esenler Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Esenler Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37