GTM-5WGLCMT

Bağcılar

slayt-1
slayt cep

Kadıköy Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Kadıköy ve tüm semtlerinde böcek ve haşere ilaçlama konusunda modern ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 nolu telefonumuzu arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Kadıköy Haşere İlaçlama

Kadıköy’de yer alan evlerde en çok rastlanılan türler hamam böceği, bit, kene, tahtakurusu ve karıncadır. Göztepe, Koşuyolu, Acıbadem, Caddebostan, Erenköy gibi hem yeşillik bölgelerin, park ve bahçelerin içerisinde, aynı zamanda denize yakın bölgelerde havaların ısınmasıyla beraber sokaklarda ve binalarda hamam böceği ile karşılaşılmaktadır. Ne şekilde yaklaşılacağı bilinmezse, hamam böceği ile mücadele oldukça zor olabilir. Hamam böceklerinin Kadıköy ilçesinde bulunan binalarda hamam böceği görüldüğü zaman kaybetmeden tecrübeli böcek ilaçlama servisi ile irtibata geçilmeli ve istilanın sebebi araştırılarak gereken ilaçlama metodu belirlenmelidir.

Kadıköy’de, özellikle Moda, Caddebostan Suadiye, Kızıltoprak gibi semtlerinde İstanbul’un diğer ilçelerine göre evcil hayvan besleme oranı daha yüksektir. Fakat evlerimizde beslediğimiz bu sevimli dostlarımız, bazen istemeden çeşitli haşere türlerinin yaşam alanlarımıza taşınmasına neden olur. Bit, pire, kene gibi türler hem evcil hayvanların aynı zamanda hane halkının sağlığını tehlikeye sokar ve çeşitli hijyen problemleri oluşturur. Fark edilmesi oldukça kuvvet olabilen bu haşerelere karşı, zamanında önlem alınmazsa bütün alanın işgal edilmesi söz konusu olabilir ve mücadele sahada zorlaşır. Bu sebeple düzenli bir rasat ve etkin bir böcek ilaçlama hizmeti evinizin hijyenik koşullarını korumaya yardımcı olur.

Kadıköy Fare İlaçlama

Bahariye, Haydarpaşa, Yeldeğirmeni gibi binaların ve altyapının eski olduğu bölgeler de lağım faresi, çatı faresi ve ev faresi gibi değişik türler günlük hayatı etkilemekte, temel sıhhat problemlerine yol açmakta ve eşyalara zarar vermektedir. Acele üreyen ve yakalanması zor olan bu kemirgenlere karşı, dalında uzman kişilerden fare ile mücadele yöntemleri konusunda bilgi alınmalı ve yapılacak keşif çalışmasının arkasından uygun fare ilaçlama yöntemi geliştirilmelidir. Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması, ev ve iş yeri ilaçlama hizmetleri ile alanlarınızda ki haşere ve kemirgenlerden kurtulmanıza yardımcı olur. 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

HAKKIMIZDA

Kadıköy Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Kadıköy Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Kadıköy Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37