GTM-5WGLCMT
slayt-1
slayt cep

Kağıthane Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Kağıthane ve tüm semtlerinde böcek ve haşere ilaçlama konusunda modern ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 nolu telefonumuzu arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Kağıthane Haşere İlaçlama

Kağıthane de yer alan ev ve iş yerlerinde, kalorifer böceği, hamam böceği, pire, kene, karınca gibi türler yoğun olarak görülmektedir. İnsan sağlığını tehlikeye sokan, hem de hijyen problemleri oluşturup hizmet kalitesini düşüren bu türlere karşı ilaçlama hizmeti alınması gerekir. Hamidiye, Şirintepe, Gültepe, Gürsel gibi semtlerde hanelerde sıklıkla karşılaşılan hamam böcekleri ve karıncalar, çabuk üreyen ve yuvalarının tespit edilmesi zor olan böceklerdir. Ayrıntılı bir keşif çalışması ile evde yer alan böceğin türünün, yaşam alışkanlıklarının belirlenmesi, giriş yerlerinin tespit edilmesi ve sonrasında da ilaçlanması gerekir.


Bu yüzden çoğu zaman bireysel böcek ilaçlama yöntemleri yetersiz kalmakta ve ilaçlama şirketi ihtiyacı doğurmaktadır. Seyrantepe, Çeliktepe, Çağlayan gibi semtler ise Kağıthane’nin üretim ve ticari merkezleridir. Atölyeler ve çeşitli üretim tesisleri açık yapılarından dolayı böcek ve haşerelerin kolaylıkla girebildiği yerler olduğu için, düzenli haşere ilaçlama hizmeti alınmalı ve bunun sayesinde potansiyel tehlikelere mahal vermeyerek, uygun iş yeri ilaçlaması sayesinde diğer tesislere sıçramasının da önüne geçilmelidir.

Kağıthane Fare İlaçlama

Kağıthane ilçesinde bulunan iş yerlerine ve konutlara girerek zarar veren kemirgenlerin başında fareler gelmektedir. Bu türler etkili ve sürekli bir şekilde kontrol edilmedikleri müddetçe yangın riski de dahil olmak üzere birçok tehlikeyi beraberlerinde taşır, hijyenik koşulları tehdit ederler. Lağım faresi, çatı faresi veya ev faresi türlerinden hangisinin mekanınıza geldiğinin tespit edilebilmesi için öncelikle bir keşif çalışması yapılmalıdır. Bu keşif çalışması farelerin girebilecekleri, barınıp kendilerine besin sağlayabilecekleri alanların belirlenmesini de kapsar. Bütün bunlar yapıldıktan sonra fare ilaçlaması aşamasına geçilir. Kesin çözüm sağlanması için de sonrasında düzenli gözlem yapılır. Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması, tüm İstanbul da ilaçlama hizmeti ile böcek ve kemirgenlerden kurtulmanıza yardımcı olur.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Kağıthane Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Kağıthane Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Kağıthane Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37