Okul İlaçlama

Dünyanın minik ve masum kalpleri okullarda atar. Okullarda ülkenin ve dünyanın geleceği yetişir. Bu kadar önemli bir mekanda eğitimin aksamadan devam etmesi gerekmektedir. Eğitim-öğretimin aksamaması için ise çocukların her zaman kursu ile ilgilenmesi ve bu alakanın korunması amacıyla sağlıklı bir ortam oluşturulması gerekmektedir.

Maalesef ki mektep içerisinde haşere grubuna ait canlılar görüldüğü zaman sağlıklı ve huzurlu bir eğitim alanı sağlanamaz. Haşere istilasının bulunduğu bir okulda sağlık problemleri da kendini göstermeye başlar. Bu durum eğitim hayatında büyük aksaklıklara neden olur. Okul ilaçlama çalışmalarını yapmakta olan Burak mühendislik haşere kontrol ve ilaçlama firması olarak yaşanabilecek bu aksaklıkların önüne geçmek için titizlikle çalışıyoruz. Eğitim ortamı olan okullarda daima hijyen koşulların ve sağlık standartlarının en üst seviyede tutulması gerekir. Ne yazık ki haşerelerin boy gösterdiği bir ortamda sıhhat standartlarından söz etmek olanaklı değildir. Sağlıklı ortamın oluşturulması ve eğitim-öğretimin aksamaması için okullarda düzenli olarak ilaçlama çalışması yapılmalıdır. Çocuklarımızın olduğu alanların kesinlikle işini bilen kişiler tarafından uzman bir çalışma ile ilaçlanması gerekmektedir. İlaçlama kadromuz sadece okullarda değil, diğer kurumlarda da etkin bir şekilde ilaçlama yapmakta ve çözümler üretmektedir. Uzman ilaçlama eğitimi alan ekibimiz ile okullarda bulunmakta olan haşere istilasına kapsamlı bir müdahale yapmaktayız.

Okula gelerek haşere analizinde bulunuyor ve en uygun çözüm tekniğini sunarak okulunuzda etkili ilaçlama uygulaması yapıyoruz. Sorunlarınızı ortadan kaldıran bir şirket olarak ayrıcalıklarınızı keşfetmenizi tavsiye ediyoruz.