GTM-5WGLCMT
slayt-1
slayt cep

Zeytinburnu Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Zeytinburnu ve tüm semtlerinde böcek ve haşere ilaçlama konusunda modern ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 nolu telefonumuzu arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Zeytinburnu Böcek ilaçlama, İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Zeytinburnu’nda yoğun ve eski bina sayısı haşere ve kemirgen sayısını da arttırmaktadır. Tekstil binalarının ağırlıkta olduğu Zeytinburnu’nda hamam böceklerinden pire ve kenelere kadar her türden zararlı canlı görülür. Hızlı bir şekilde üreyen bu canlılar ise böcek ilaçlama işletmeleri tarafından profesyonel bir biçim de yok edilmelidir. Kazlıçeşme, Merkez Efendi, Yenidoğan, Çırpıcı gibi semtler de evler ve iş yerleri, ilaçlama hizmeti ile hijyenik ve temiz bir hale getirilmelidir.

Zeytinburnunda ki eski ve bakımsız binalar hamam böceğinden pireye, fareden keneye kadar birçok zararlı canlı için elverişli yaşam alanları konumundadır. Zeytinburnu Böcek İlaçlama Hizmeti Özellikle konfeksiyonlarda güve ve toz piresi gibi canlılar hızlı bir şekilde üremekte ve Zeytinburnu için tehdit oluşturmaktadır. Pire ile mücadelede tıpkı diğer haşerelerle savaşırken olduğu gibi, böcek ilaçlama hizmetinden faydalanılması mecburidir.

Ev ve iş yeri ilaçlamalarında böceklerin tespit edilip jel veya kokusuz ilaçlama yöntemleriyle köklü bir şekilde yok edilmeleri, profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri ile olabilmektedir. Burak Zeytinburnu Böcek ve Kemirgen İlaçlama Zeytinburnu’nun her semtinin her mahallesindeki evler ve iş yerlerindeki böcek ve kemirgen türleri Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması tarafından tespit edilir ve uygun ilaçlama yöntemi ile kesin bir şekilde yok edilir. 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Zeytinburnu Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Zeytinburnu Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Zeytinburnu Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37