GTM-5WGLCMT
slayt-1
slayt cep

Fatih Böcek İlaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması Fatih’in her semtinde ilaçlama Hizmeti vermektedir.

İlaçlama şirketleri içerisinde önder olan Burak İlaçlama, bu kazanın bütün mahalle ve mahallelerinde kaliteli şekilde ve ekonomik ilaçlama ücretleri ile hizmet vermektedir. Başta Fatih olmak üzere İstanbul’un bütün ilçelerinde garantili ilaçlama hizmeti almak için Burak mühendislik İlaçlama firmasını 7/24 arayabilirsiniz. İlaçlama hizmetlerimiz, %100 müşteri memnuniyeti garantilidir.


Ev ve iş yerleri, turistik merkezleri bakımından zengin bir ilçe olan Fatih’te yerleşim eski olduğu için, çeşitli haşere ve kemirgenler yapılara dadanarak halk sağlığını tehdit edebilirler. Bunun için daha önceden önlem alınmalı ve herhangi bir zararlı türle karşılaşıldığında zararın önüne geçmek ve diğer yapılara sıçramasını önlemek amacı ile hemen ilaçlama hizmetine başvurulmalıdır.

Fatih İlaçlama Firması

Cağaloğlu, Edirnekapı, Aksaray, Eminönü, Fındıkzade, Laleli, Tahtakale, Mahmutpaşa, Unkapanı gibi semtler ticari faaliyetlerin yoğunlukta olduğu yerlerdir. Birbirine yakın dükkanlar, taşıma merkezleri ve çeşitli alanlarda faaliyet gösteren iş yerleri bu bölgelerde bir arada bulunur. Herhangi bir dükkanda ortaya çıkan haşere türü kolaylıkla diğer yerlere de sıçrayabilir ve çoğalabilir. Hamam böceği, pire, tahtakurusu gibi haşerelerin görüldüğü anda ilaçlama servisi çağırılması hem iş yerinin hem de bölgenin hijyenini korumaya yardımcı olur. Haseki, Cerrahpaşa gibi hastanelerin ve sıhhat merkezlerinin ağırlıklı olduğu semtlerde ise temizlik faktörü daha da kritik noktadadır ve herhangi bir fare yada böcek türüne rastlanması, ciddi sorunların varlığını gösterebilir. Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama servisinden alacağınız böcek ilaçlama hizmeti ile haşerelerin giriş yerleri, besin kaynakları ve kolonileri tespit edilerek bunlara göre bir haşere ilaçlama metodu uygulanır ve sürekli bir çözüm sağlanır.

Fatih Ev İlaçlama

Atikali, Balat, Cankurtaran, Cibali, Karagümrük, İskenderpaşa, Silivrikapı, Yavuz Sultan Selim gibi semtlerdeki bitişik binalar böcek, haşere ve kemirgenlerin sıklıkla yaşadıkları yerleri tespit etmeyi zorlaştırır. Bu sebeple Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak hizmetinizdeyiz. Hamam böceği, fare, bit, pire, karafatma, akrep, karınca gibi her türe özel ilaçlama yöntemleri bulunmaktadır ve evinizde ortaya çıkan sorunun kaynağına inerek etkin bir ilaçlama yapılması için ev ilaçlama hizmeti alınması kesin çözüm getirir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Fatih Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Fatih Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Fatih Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37