GTM-5WGLCMT
slayt-1
slayt cep

Ataşehir Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere ilaçlama olarak Ataşehir bölgesinde kemirgen, böcek ve haşere ilaçlama konusunda modern ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun ilaçlama ücretlerimizle hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 nolu telefonumuzu arayıp bilgi ve fiyat alabilirsiniz.İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Ataşehir de evlerde yuvalanan haşere ve böcekler,  hamam böceği, kene, bit, pire Bit, Pire, Keneler park ve bahçe alanlarının olduğu bu ilçe de, evcil hayvanlar aracılığı ile evlere taşınır. Hiç de hafife alınmaması gereken bu haşereler, evinize dadanır ve çok hızlı bir şekilde ürerler. Evinizi kendi imkanlarınızla ilaçlasanız da, pireler bıraktıkları yumurtalar sebebiyle tekrar ürerler ve yaptığınız harcamalar boşa gider. Bu yüzden  evininiz de problemin tekrar etmemesi garantisi veren Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması ile çalışmanız para ve zaman kaybının önüne geçer. Apartman Boşluklarına Yuva Yapan Hamam Böcekleri Apartman yapılaşması nedeniyle apartman boşluklarına yuva yapmakta olan böcek ve haşereler, evlere kadar girip bütün evi istila edebilir. Kendi yöntemlerinizle problemin çözüldüğü sanabilirsiniz. Fakat evinizde yine aynı böcek ya da haşereye rastlamanız yüksek bir ihtimaldir. O zaman daha uzman bir yardıma ihtiyacınız var demektir. Eğer komşularınız da aynı sorundan şikâyet ediyorsa, apartmanı ilaçlatmak sorunu kökten çözer.

Ataşehir Merkez, İçerenköy, Kayışdağı, Barbaros, Küçükbakkalköy, Atatürk Mahallesi ve Yeni Çamlıca olmak üzere Ataşehir’in her bölgesine üstün kaliteli hizmet veren Burak haşere ilaçlama firması uzmanları, apartman ilaçlamada fiziksel düzenlemeler de yapıp sorunun kendini tekrar etmesinin önüne geçer. Sineklerle başa çıkmak zordur.  Ataşehir semtine bağlı Fetih, Esatpaşa, Örnek, İnönü, Yenisahra gibi biraz daha eski ve çarpık yapılaşmanın olduğu semlerde çok sık böcek ve haşere sorunu görülür. Geçmişte dere yatağı iken kurutulup yapılaşmaya gidilmiş bu bölgeler de sivrisinek ve karasinekler, yaz aylarında ciddi sorun haline gelir. Evinizde size rahatsızlık veren sivrisinekler ve karasineklerden kalıcı olarak kurtulmak için özenli bir çalışma gereklidir. Bir kereliğine bolca ilaç sıkmaktan ziyade çevresel faktörleri düzelterek daha geçerli çözümler sunan Burak mühendislik haşere ilaçlama firması uzmanlarına danışmak için zaman kaybetmeyin. “Bayer Koruma Programı” üyesi, kaliteli hizmet sunan Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması İstanbul’un her yerinde ilaçlama hizmeti sunar.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Ataşehir Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Ataşehir Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Ataşehir Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37