GTM-5WGLCMT
slayt-1
slayt cep

Beşiktaş Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Beşiktaş ve tüm semtlerinde böcek ve haşere ilaçlama konusunda modern ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 nolu telefonumuzu arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Beşiktaş’ta pire, tahtakurusu, hamam böceği ve çeşitli haşeratın görülmesi kaçınılmaz bir durum oluşturmaktadır. Bu yüzden herhangi bir binada yaşanan böcek ve kemirgen problemi kolaylıkla diğer binalara da sıçrayıp yayılabilmektedir. Beşiktaş merkez, Levent ve Ortaköy gibi iş yerleri ve dükkanlarının yoğun olduğu bölgelerde ortaya çıkan böcekler ise hizmet kalitesini düşürüp, halk sağlığını tehdit edebilir.

Bu sebeplerden dolayı Beşiktaş ilçesinde etkin bir haşere kontrol hizmeti ihtiyacı doğmaktadır. Beşiktaş Ev İlaçlama Hizmetleri Beşiktaş’ta bulunan ev ve iş yerlerinde sıklıkla karşılaşılan haşere türleri arasında karınca, kene, pire, tahtakurusu ve hamam böceği bulunmaktadır. Hızlıca çoğalıp evin her tarafına yumurtalarını bırakabilen bu canlılara karşı, kapsamlı bir önlem alınması kesin çözüm için olmazsa olmaz bir harekettir. Beşiktaş, hamam böceği ilaçlama ihtiyacı konusunda en aktif bölgelerden biridir. Hamam böcekleri bütün koşullara en iyi uyum sağlayan hayvanlar olduklarından, yok edilmesi oldukça güçtür. Oldukça hızlı hareket eden ve gizlenmeyi iyi beceren bu haşereler, mutfaklar ve banyo gibi nemli ortamları severler. Yiyecek ve içeceklerde gezinip, alanlarda dolaşarak her tarafa mikrop yayma tehlikesi vardır.

Bu yüzden hamam böceği ile mücadele yöntemleri arasından en etkin olanın seçilip bir an önce uygulamaya geçirilmesi gerekir. Profesyonel bir jel ilaçlama, bu soruna kökten bir çözüm getirebilir. Hanenizin ve çevrenizin sağlığını maksimum derecede gözeterek yapılan hamam böceği ilaçlama servisi, evinizde ve apartmanınızdaki haşere probleminden sonsuza dek kurtulmanızı sağlayacaktır.

Beşiktaş İş yeri İlaçlama

İş yerleri hamam böceği ve karafatma türleri için ideal konaklama yeri olabilmektedir. Etrafta bulunan yiyecek, içeceklerin çekim merkezi oluşturması ve kuytu köşelerin bol olmasından dolayı haşereler uzun bir süre yaşamlarını devam ettirebilirler. Beşiktaş’ta yer alan iş yerlerinin hem hizmet kalitesini, hem de halk sağlığını korumaları için iş yeri ilaçlama hizmeti almaları kalıcı bir koruma sunacaktır. Bayer Koruma Programı ile uluslararası yetkinliğe sahip olan ve tüm ilçelere aynı fiyat ile hizmet veren Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması ile irtibata geçebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

HAKKIMIZDA

Beşiktaş Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Beşiktaş Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Beşiktaş Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37