GTM-5WGLCMT
slayt-1
slayt cep

Avcılar Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Avcılar ve tüm semtlerinde böcek ve haşere ilaçlama alanında modern ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 numaralı telefonumuza ulaşarak  detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Avcılar Fabrika İlaçlama

Hem çalışanların hem iş yerinin düzeninin korunması amacıyla, haşerelerin sebep olabileceği olası ekonomik kayıpların önüne geçmek amacı ile, iş yeri sahiplerinin ara sıra böcek ilaçlama şirketlerine başvurmaları gerekir.  Avcılar ilçesinin Firuzköy Mahallesi’nde yer alan Avcılar Sanayi Sitesi’nde dokuma, giyim ve gıda alanında çalışan iş yerleri ve üretim hanelerde özellikle pire ve toz pireleri, güve, fare, hamam böcekleri gibi haşere istilası görülür. Özellikle çalışanların evlerine taşıdıkları pireler, problemin yayılmasına neden olur. Avcılar Merkez Mahallesi, Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi ve Gümüşpala Mahallesi gibi mahallelerinde yer alan evlerde apartman boşluklarına yuva yapmış hamam böcekleri, kalorifer böcekleri gibi haşereler, birbirine yakın yapılar nedeniyle evden eve bulaşır. Gereken ve zamanında tedbirler alınmadığında birçok hastalık taşıyan ve bulaştıran bu haşereler, sağlığınızı tehdit eden unsurlar haline gelebilir. Böcek ve haşerelerin sorun haline gelmemesi için, haşere riskini ve haşerelerle mücadele için kullanılan tehlikeli kimyasal ürünlerin aşırı ve uygunsuz kullanım riskini azaltan, “Entegre Haşere Kontrolü” sistemini benimsemiş Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması tecrübeli ekiplerinden destek alabilirsiniz.

Avcılar Karınca İlaçlama

Karınca sürüsü ile mücadele etmek için tek bir yöntem yada strateji yoktur. Önleme ve kontrol faaliyetleri, çeşitli karınca türlerinde, karınca yuvası yerlerinde ve karıncanın sevdiği yiyeceklerde farklılık gösterir. Öteki pekçok haşere problemlerinde olduğu gibi, eksiksiz ve entegre bir haşere yönetim programının kullanılması en iyi sonucu verir. Avcılar’ın Denizköşkler, Yüksek okul, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Yeşilkent Mahallelerine de hizmet sunan Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması İstanbul’un her yerinde aynı fiyat geçerlidir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Avcılar Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Avcılar Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Avcılar Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37