Ev – Apartman İlaçlama

Kendinizi huzurlu, güvende ve rahat hissettiğiniz evinizde sizin keyfinizi kaçıran en büyük sorunlardan biri şüphesiz ki apartmanda dolaşan sevimsiz haşerelerdir. Ortak kullanım alanları olan sitelerde yaşanan en büyük sorunlardan biri apartmanda meydana gelebilecek haşere popülasyonudur.

Hele ki bu haşerelerin tek bir apartmanda değil de, etrafındaki öteki apartmanlara yayılması çok daha büyük bir sorun teşkil eder. Haşereler apartman gibi ortamlarda çok kolay bir şekilde besin bulabilir ve sıcak bir ortam olduğu için çok acele üreyerek hızlı bir biçim de yayılabilir. İnsanlar farkında olmadan dış ortamdan evlerine çok basit bir şekilde haşere nakletmektedir. Apartman ilaçlaması yaparken sadece haşere sorununun olduğu daire ilaçlamak etkin bir çözüm için yeterli olmayacaktır. Neden mi? Çünkü apartmanda oluşan haşere popülasyonu tek bir dairenin ilaçlanması ile çevredeki öteki dairelere ve apartmanlara sıçramasına sebep olacaktır. Bu nedenden ötürü her dairenin mutlaka ilaçlanması gerekir. Özellikle site içinde yer alan apartmanlarda böyle bir sorun ile karşı karşıya kalındıysa ortak kullanım alanı olan bahçe, otopark ve park alanlarının da tehlikeli haşerelerden arındırılması için ilaçlama çalışması yapılmalıdır. Yalnızca salyangozların bile oluşturmuş olduğu görüntü sizin refahınızı ve huzurunuzu kaçırmaya yetecektir.

Özellikle ortak alanlarda bulunan sivrisinek ve karasinek haşerelerinin dairelere yayılmasını engellemek amacı ile bu alanların kontrol altında tutularak düzenli bir şekilde ilaçlanması gerekmektedir. Apartman ilaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayabilirsiniz.