GTM-5WGLCMT
slayt-1
slayt cep

Küçükçekmece Böcek ilaçlama

Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak Küçükçekmece ve tüm semtlerinde böcek ve haşere ilaçlama konusunda modern ve teknolojik ilaçlama uygulamalarımızla ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 nolu telefonumuzu arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Küçükçekmece Ev İlaçlama

Küçükçekmece’de bulunan konutlarda en sık görülen böcek türleri tahtakurusu, hamam böceği, akrep, pire, kene, örümcek ve karıncadır. Kanarya, Kartaltepe, Kayabaşı, Kemalpaşa, Mehmet Akif, Atatürk, Beşyol, Cennet, Cumhuriyet, Ziya Gökalp, Şamlar, Tevfik Fikret, Sefaköy semtlerinde karşımıza çıkan ve çoğu zaman girdikleri yerde temizlik problemi oluşturan bu haşereler, yiyecek ve içecekleri kirletmek ve dıştan mikrop taşımak suretiyle çok çeşitli sıhhat problemlerine neden olabilirler.

Haşere mücadele teknikleri denenmeden evvel böceğin türü belirlenmeli, giriş yaptığı noktalar tespit edilmeli ve varsa yuvaları bulunmalıdır. Bunun için de profesyonel ev ilaçlama hizmeti alınmalıdır. Aksi halde yapılacak tüm böcek ilaçlama uygulamaları geçici bir çözüm getirecek, bir süre sonra aynı meselelerin tekrar yaşanmasına sebep olacaktır. Haşere ilaçlamasına ihtiyaç duyulan diğer bölgeler de siteler ve toplu konutlardır.

Esenler 1. Etap, Esenler 2. Etap, Halkalı Toplu Konutlar, Halkalı Altınşehir, Soyak Olympiakent gibi bahçeleri, oyun alanları ve yeşillikleriyle cazip birer yaşam merkezi haline gelmekte olan bu bölgelerde pire, kene ve akrep gibi haşereler kolaylıkla dıştan eve taşınabilmektedir. Özellikle çocuklu ailelerin, evin minik üyelerinin güven içerisinde oyun oynayabilmeleri için seçtikleri bu yaşam alanlarının, düzenli bir site ilaçlaması ile hijyenik hale getirilmesi ve böceklerden temizlenmesi gereklidir.

Küçükçekmece İş Yeri İlaçlama

Küçükçekmece ticari ve sanayi faaliyetlerin yoğun olduğu bölgedir. Özellikle İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde birçok değişik alanda faaliyette bulunan işletme, atölye ve dükkan bulunmaktadır. İş yerlerinin birbirine oldukça yakın olduğu ve sokak ile temasın bol olduğu sanayi bölgelerinde ortaya çıkan böcek, haşere ve fare gibi kemirgen türlerine karşı iş yeri ilaçlama hizmeti alınması, hem maddi kayıpların önüne geçip üretim verimine olumlu etkide bulunacak; aynı zamanda çalışanların sağlığını korumada yardımcı olacaktır. Burak İlaçlama Küçükçekmece için sunmuş olduğu ilaçlama servisi, bütün İstanbul ile aynı fiyattadır. Bayer Koruma Programı ile kalitesi tescillenmiş olan Burak İlaçlama ile irtibata geçin ve tüm böcek, haşere ve kemirgen problemlerinize kalıcı çözüm bulun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Küçükçekmece Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Küçükçekmece Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Küçükçekmece Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37