GTM-5WGLCMT

 

slayt-1
slayt cep

Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt Burak mühendislik haşere kontrol ve ilaçlama firması olarak tüm Esenyurt bölgesinde böcek ve kemirgen ilaçlama ihtiyaçlarınız da, son teknoloji ilaçlama uygulamalarımızla ve cazip fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 0545 765 38 37 ‘yi arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Esenyurt Haşere İlaçlama Firması

Esenyurt haşere ve kemirgen problemlerinin sık yaşandığı yerlerden biridir. Bu yüzden ilçedeki evlerin ve iş yerlerinin böcek ilaçlama servisleri tarafından profesyonel bir biçim de ilaçlanması gerekir. Ağaçlık alanların ve bahçelerin çok olması, Esenyurt da açık alan ilaçlamasını da zorunlu kılmaktadır. Balıkyolu, Haramidere, Sonevler, Hoşdere gibi Esenyurt’un semtlerindeki bahçelerde ve ağaçlık alanlarda yapılacak ilaçlama hizmeti ile haşerelerin ve kemirgenlerin evlere ve iş yerlerine girmeleri kesin bir şekilde önlenmiş olur.

Esenyurt da görülen böcek türleri ve kemirgenler

Esenyurt de yaz mevsimlerinde pire, hamam böceği ve karınca baskınları çok sık yaşanırken, kış aylarında fare nüfusunda artış olur. Hamam böceği gibi böcekler, sıcak ve nemli bölgelerde hızlı bir şekilde ürerler. Fareler ise özellikle çatı katlarında, apartmanların lağım borularında yaşamak için elverişli ortamlar bulurlar. Çatı sıçanı, fındık faresi ve lağım faresi gibi değişik kemirgen türlerine ve farklı haşerelere karşı yapılacak böcek ilaçlama ev ve iş yeri ilaçlamasından bahçe ilaçlamasına kadar çeşitlilik gösterir.

Esenyurt Böcek İlaçlama Hizmeti

Esenyurt da sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için haşere ilaçlama yaptırılması mecburidir. Haşere mücadelesinde ve fare ile mücadelede yok edilmek istenen canlılar kadar, bulunulan ortam da ilaçlama yöntemi ile seçilecek ilaçların çeşidini belirler. Her semtin her mahallesindeki evler ve iş yerleri ile bahçeler, açık alanlar, ağaçlık bölgeler uzman bir biçim de ilaçlanmalıdır. Kedi ve köpekler sebebiyle oluşan pire istilaları da pire ilaçlaması ile tamamen çözülür. 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0545) 765 38 37
info@burakilaclama.com
Aksaray Mh. Langa Bostanları Sk. No: 4/4 Fatih / istanbul

Hizmet Bölgemiz

HAKKIMIZDA

Esenyurt Burak mühendislik haşere kontrol ilaçlama firması olarak, kaliteli hizmet için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Esenyurt Burak Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal bir yapıda hizmet sunmaktadır.

Kalite ve ekonomiyi birleştiren Burak İlaçlama, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Esenyurt Burak Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerini memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

 • Sıvı ilaçlamalarda, ilacın temasını önlemek için eşyaların ve gıdaların üzerleri kapatılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise araç gereçler yıkanmalıdır. Sıvı ilaçlamalarda açıkta gıda bırakılmamalı, mutfakta bulunan tencere, tabak vs gibi eşyalarınızın toplanıp üzerlerinin kapatılması veya kullanılmadan önce yıkanması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki tekniği bulunan sıvı ilaçlamanın uygulama şekli pompa veya el motoru ile yapılır. İlaçlama yapılan bölgenin hava almaması gerekir, kapı, pencere örtülü olmalıdır. İlaçlamadan sonra uygulama yapılan yer birkaç saat kapalı olmalıdır. Kokusuz ilaçlamada ise bu uygulamaların hiçbirine gerek kalmaz ayrıca jel ilaçlamada ise mekanı terk etmenize gerek yoktur.

  JEL uygulamalarda mekanınızı terk etmeye gerek yoktur herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

 • Belge ya da rapor almanız gerekir. Kullanılan ilaçlar, ilaçların miktarı ve kullanılan araçların isimlerine ilişkin, hem ilaçlama yetkilisinin imzası hem de sizin imzanızı içeren bir servis raporu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda garanti ilaçlama ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir.
  Dışarı çıkartılması mümkün olmayan vs. mekanınız da akvaryumunuz varsa uygulamadan önce akvaryum hava almayacak şekilde bantlanmalıdır ve üstüne ıslak havlu serilmelidir.
  Eğer bahçenize sıvı ilaçlama yapılmışsa, sadece bu sıvı ilaç kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı alandan uzak tutmanız yeterlidir.

 • Böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren iştir kendiniz ilaçlama yapmanız hem sağlığınız hem sonuç alınması bakımından doğru olmaz.

 • En az yılda bir ilaçlatmanız gerekir.

 • Evet İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmetimiz var her semt için fiyatlarımız aynıdır ve ekonomiktir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • bayer
 • tse
 • gida tarim
 • iso2
 • iaf
 • tc saglik
 • who
(0545) 765 38 37