Otel İlaçlama

Tatil dönemlerinin gelmesi ile birlikte ciddi bir arayış içerisine giren insanlar özellikle tatil bölgesi ve otel seçiminde sorun yaşıyorlar. Haksız da değiller. Oteller her ne kadar etkileyici reklamların da sayesinde büyüleyici görüntüler sunsa da için arka planında farklı sorunları da sunduğu bir gerçek. Birçok lüks otel haşerelerle yaptığı mücadelenin yetersiz kalmasından dolayı olumsuz referans sorunu ile karşı karşıya kalabiliyor. Özellikle de İstanbul’da otel ilaçlama konusuna yeteri kadar değer verilmiyor olması bu sorunu karşımıza çıkarıyor. Çünkü İstanbul iklim olarak çok fazla türde haşereye yaşam alanı sunuyor ve oteller gibi büyük yapılar için de ideal ortamlar elde ediyorlar. Buna rağmen otel yetkilileri sezon harici dönemlerde otel ilaçlama şirketi desteği almak yerine kendi yöntemlerini uygulayarak bu sorundan arınma yoluna gidiyorlar.

Başta Avrupa Yakası otel ilaçlama firmaları açısından daha ciddi ihtiyaç teşkil eder. Havaalanına yakın olması ya da birçok firmanın bu bölgede kurulmuş olmasından kaynaklanıyor olsa gerek bu bölgedeki oteller haşere mücadelesine ayrı bir önem gösterirler ve de göstermek zorundadırlar. Aynı durum Anadolu yakası otel ilaçlama gereksinimi için de geçerlidir tabi ki. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli unsur bu işin profesyonel firmalara yaptırılması gerektiğidir. Bilinçsizce yapılacak olan ilaçlama yöntemlerinde hem var olan sorun önlenemez hem de yeni sorunların baş göstermesine sebep olunabilir. Mesela müşterilerin ilaçlama kaynaklı olarak olumsuz etkilenmeleri gibi. Ayrıca alınmayan tedbirlerden kaynaklı olarak resmi makamların yazacakları cezalarda küçümsenir miktarlarda değildir.

Bu bilgiler ışığında anlayacağımız gibi bizlere düşen otel ilaçlama firmaları içerisinde en doğru olanı seçmek kalacaktır. Bu o kadar da zor bir iş değildir oysa. Her sektörün sorunlarının başında olduğu gibi ilaçlama sektöründe de usule uygun olmadan kurulan ve ana amaçları sadece paranızı almak olan bazı firmalar kurulabilmektedir ki biz bunlara merdiven altı ilaçlama firmaları diyoruz. İşte bu firmalardan biri ile anlaşma yapmak size hiçbir katkı sağlamadığı gibi aynı kendi mücadeleniz için ikaz ettiğimiz olası zararlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki iyi bir otel ilaçlama servisi kesinlikle ruhsatlı olmalıdır. Böylece bazı koşulları da sağlamış olacaktır. Bu tür bir otel ilaçlama hizmeti veren firma Sağlık Bakanlığı tarafından kullanılması onaylanmış ilaçlar kullanırlar ki bu da sağlık açısından inanılmaz önemlidir.

Bizler de ruhsatlı ve resmi gereksinimleri  eksiksiz yerine getiren bir ilaçlama firmasıyız. Kokusuz ilaçlama ile sizlere zarar vermiyor ve haşerelerden sonsuza kadar kurtulmanızı sağlıyoruz.

7/24 saat hizmet vererek sadece fare ilaçlama konusunda değil tüm haşere mücadelesinde mutlak memnuniyet sağlıyoruz. Sağlıklı bir tatil için mutlaka bizleri aramalısınız.